FORUM DYSKUSYJNE PORTALU  "WŁADZA RAD"

Forum dyskusyjne czytelników i sympatyków portalu "Władza Rad"


#1 2011-02-15 02:35:22

 Revolter

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-15
Posty: 2
Punktów :   

Przywitaj się!

To jest dość popularny temat na forach o różnych tematykach, ale mam nadzieję iż tutaj też nie zaszkodzi. Celem tematu jest możliwość bliższego zapoznania się z towarzyszami portalu, oraz ich zainteresowaniami niekoniecznie związanymi z marksizmem. A więc ja zacznę:

Witam wszystkich!

Mam na imię Artur i niektórzy mnie mogą znać z jakże popularnego portalu YT, pod pseudonimem artekolo1, na którym nie brakuje wyzwisk pod moim adresem typu "podły komuch",lub bardziej ambitnych takich jak "nie jesteś Polakiem", czy tam "już nie żyjesz" i temu podobne. Mam 17 lat. Z marksizmem związany jestem od ponad 3 lat, a aktywnym jego działaczem od ponad roku. Byłem członkiem miejskiej grupy trockistowskiej, ale nie osiągnęła ona nic poza gadaniem o porażkach trockizmu i większość jej działaczy dołączyła do anarcholi i liberałów, a niektórzy całkowicie zaprzestali działaniom w organizacji. Ugrupowanie rozpadło się z miesiąc temu i szczerze to nie ma po czym płakać. Obecnie zajmuje się działalnością internetową, głównie na forach różnej maści, kontrargumentując prawicowców, maoistów, stalinistów, nazboli oraz resztę tego typu idealistycznego tałatajstwa.

Chciałbym zająć się na stronie pisaniem artykułów, głównie o wyższości permanentnej rewolucji nad stalinowską budową socjalizmu w jednym państwie, a także i o imperializmie amerykańskim jako globalnej zarazie, ale niestety mam zbyt mało czasu na pisanie tego typu artykułów, lecz gdy będę miał więcej wolnego czasu to postaram się je wysłać redakcji portalu. Mam nadzieję iż będzie nam się miło pisało.

Pozdrawiam!

Offline

 

#2 2011-02-18 21:21:41

tres

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 64
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Patrząc na adres email to Towarzysz jest już na liście młodych sympatyków WR. Tak więc czekamy na przejście od słów (wyrażonych w powyższym poście) do czynów. Na początek mógłby być tekst o imperializmie.

Offline

 

#3 2011-03-14 19:41:56

Indalecio

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-02-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

To może również dołączę się do tematu.

Witam Towarzysze!

Nazywam się Sebastian i również mam 17 lat. Z szeroko pojętą lewicą związany jestem od dwóch lat. Z trockizmem od roku. Nie jestem członkiem żadnej grupy o podłożu politycznym. Interesuję się literaturą komunistyczną, lubię też książki historyczne. Prawdę mówiąc mam dość "komunistów", którzy za szczyt idei uważają noszenie koszulki z podobizną Che Guevary. Bardzo nie lubię, gdy przypisuję mnie się jednoznacznie do jednej ideologi i narzuca jak mam myśleć.
Piszę od jakiegoś czasu powieści, rzadziej wiersze o tematach rewolucyjno-wolnościowych, mogę pisać artykuły. Nie dysponuję dużą ilością czasu, ale jeśli będzie na to aprobata redakcji, czy też innej wyższej Siły, chętnie bym zadziałał na tym polu.

Pozdrawiam

Offline

 

#4 2011-03-18 00:07:39

tres

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 64
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Skąd Towarzysz jest? Chętnie zapoznamy się z Waszą twórczością, radzimy nadesłać na maila, wtedy ustalimy na jakich zasadach moglibyśmy współpracować

Offline

 

#5 2011-04-13 11:52:10

KrasnyiOktyabr

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-04-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Czołem wszystkim, przed chwilą się zarejestrowałem. Mam nadzieje że to forum żyje!

Offline

 

#6 2011-04-14 23:18:19

tres

Administrator

Zarejestrowany: 2010-08-26
Posty: 64
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Żyje cały czas, tylko to tak jest, że większość osób woli dyskutować pod tekstami. Skąd Towarzysz jest? Zapraszamy tym samym do dyskusji!

Offline

 

#7 2011-05-26 22:10:53

Samuel

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Nazywam się Michał. Jestem z Radomska. Lat 15.
Moje zainteresowania to historia (głównie: historia nowożytna (tj. od XVI w.) Polski i powszechna , historia polskiego i międzynarodowego ruchu robotniczego i ludowego), polityka, socjologia, ekonomia, muzyka.

Offline

 

#8 2011-11-13 20:52:52

 karolg12345

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-13
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Przywitaj się!

Witam nazywam się Karol, jestem z Rzeszowa lat 16, jestem uczniem klasy 1 technikum samochodowego.
Należę do Postępowej Młodzieży Polski (postep.org)

Ostatnio edytowany przez karolg12345 (2011-11-13 20:53:29)

Offline

 

#9 2014-02-21 16:24:10

Matib

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-13
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przywitaj się!

Witam Towarzyszy, jestem Mateusz i mam 17 lat. Z ideologią komunistyczną jestem związany od około roku jako trockista, od niedawna także przynależę do młodzieżówki partyjnej Jestem też autorem kilku newsów i pracy teoretycznej na portalu Władzy Rad. Jeżeli chodzi o moje zainteresowania związane z tematyką tego forum to interesuję się: historią międzynarodowych ruchów komunistycznych, aspektami dotyczącymi walki politycznej którą prowadzili Trocki ze Stalinem oraz interesują mnie aktualności z działalność dzisiejszego ruchu robotniczego

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plospkm